Här hittar du kontaktuppgifter till Umeåkontoret och dess medarbetare

Medarbetare

Rasmus Larsson

Konsultchef Skolbemanning

0733-51 27 61 rasmus.larsson@clwork.se

Elin Wiklund

Marknadsområdeschef (Föräldraledig)

0733-51 27 11 elin.wiklund@clwork.se

Danny Persson

Tf. Marknadsområdeschef

0733-51 27 13 danny.persson@clwork.se

Mattias Adolfsson

Konsultchef

0733-51 27 25 mattias.adolfsson@clwork.se

Stina Lindahl

Konsultchef

0733- 51 27 14 stina.lindahl@clwork.se

Emelie Wijk

Konsultchef

0733-51 27 28 emelie.wijk@clwork.se

Malin Ledin

Rekryteringskonsult

0733-51 27 57 malin.ledin@clwork.se

Andreas Christiansen

Rekryteringskonsult

0733-51 27 46 andreas.christiansen@clwork.se

Hitta jobb & personal

Hej, det är jag som är {{ coworker_firstname }}!
Vad kan jag hjälpa dig med?

För jobbsökande

Jag söker jobb

Då har du hittat rätt!
Lämna dina kontaktuppgifter så hör vi av
oss så fort som möjligt.

* Japp, dessa uppgifter är obligatoriska

Vilken bra idé!
Lämna dina kontaktuppgifter så hör vi av
oss så fort som möjligt.