Här hittar du kontaktuppgifter till Stockholmkontoret och dess medarbetare

Medarbetare

Safia Jaouhari

Kandidatansvarig Skolbemanning

0733-51 27 53 safia@clwork.se

Anders Hultgren

Rekryteringskonsult

0733-51 27 01 anders.hultgren@clwork.se

Helena Cabrera Lundqvist

Rekryteringskonsult

0733-51 27 06 helena.lundqvist@clwork.se

Petter Lundgren

VD/Rekryteringskonsult

0733-51 27 07 petter.lundgren@clwork.se

Caroline Martin Bredo

Konsultchef Skolbemanning

0733-51 27 48 caroline.martin@clwork.se

Fred Hussein

Affärsområdeschef Skolbemanning

0733-51 27 27 fred.hussein@clwork.se

Hitta jobb & personal

Hej, det är jag som är {{ coworker_firstname }}!
Vad kan jag hjälpa dig med?

För jobbsökande

Jag söker jobb

Då har du hittat rätt!
Lämna dina kontaktuppgifter så hör vi av
oss så fort som möjligt.

* Japp, dessa uppgifter är obligatoriska

Vilken bra idé!
Lämna dina kontaktuppgifter så hör vi av
oss så fort som möjligt.