Här hittar du kontaktuppgifter till Gävlekontoret och dess medarbetare

Medarbetare

Ida Broman

Jobbkonsult

0733-51 27 56 ida.broman@clwork.se

Mohamed Nablisi

Affärsområdeschef Global Stöd & matchning

0733-51 27 52 mohamed.nablisi@clwork.se

Anna Borgqvist

Kandidatansvarig

0733-51 27 63 anna.borgqvist@clwork.se

Kim Forsell

Konsultchef

0733-51 27 12 kim.forsell@clwork.se

Petter Lundgren

VD/Rekryteringskonsult

0733-51 27 07 petter.lundgren@clwork.se

Maria Lehnbom

Marknadsområdeschef

0733-51 27 10 maria.lehnbom@clwork.se

Poria Shademani

Konsultchef

0733-51 27 20 poria@clwork.se

Madeleine Scherling

Kandidatansvarig

0733-51 27 36 madeleine.scherling@clwork.se

Linus Forslund

Konsultchef

0733-51 27 37 linus.forslund@clwork.se

Camilla Persson

Konsultchef

0733-51 27 51 camilla.persson@clwork.se

Elin Möller

Konsultchef

0733-51 27 50 elin.möller@clwork.se

Pawel Hedberg

Kandidatansvarig Skolbemanning

0733-51 27 32 pawel.hedberg@clwork.se

Jonas Kronebratt

Marknadskommunikatör

0733-51 27 41 jonas.kronebratt@clwork.se

Josefin Lyrberg

Studentambassadör

0733-51 27 18 josefin.lyrberg@clwork.se

Pernilla Antonsson

Rekryteringskonsult

0733-51 27 31 pernilla.antonsson@clwork.se

Isabelle Ramström

Konsultchef

0733-51 27 38 isabelle.ramstrom@clwork.se

Viktoria Lindquist

Marknad- & Kvalitetschef

0733-51 27 64 viktoria.lindquist@clwork.se

Fred Hussein

Affärsområdeschef Skolbemanning

0733-51 27 27 fred.hussein@clwork.se

Hitta jobb & personal

Hej, det är jag som är {{ coworker_firstname }}!
Vad kan jag hjälpa dig med?

För jobbsökande

Jag söker jobb

Då har du hittat rätt!
Lämna dina kontaktuppgifter så hör vi av
oss så fort som möjligt.

* Japp, dessa uppgifter är obligatoriska

Vilken bra idé!
Lämna dina kontaktuppgifter så hör vi av
oss så fort som möjligt.