Här hittar du kontaktuppgifter till Falunkontoret och dess medarbetare

Medarbetare

Anders Hultgren

Rekryteringskonsult

0733-51 27 01 anders.hultgren@clwork.se

Angelica Carlsson

Konsultchef

0733-51 27 04 angelica.carlsson@clwork.se

Jan Johansson

Marknadsområdeschef

0733-51 27 02 jan.johansson@clwork.se

Petter Myhlback

Konsultchef

0733-51 27 03 petter.myhlback@clwork.se

Johanna Mogren Sundqvist

Konsultchef

0733-51 27 05 johanna.sundqvist@clwork.se

Helena Cabrera Lundqvist

Rekryteringskonsult

0733-51 27 06 helena.lundqvist@clwork.se

Therese Lindström

Konsultchef

0733-51 27 16 therese.lindström@clwork.se

Linn Skoglund

Konsultchef

0733-51 27 19 linn.skoglund@clwork.se

Julia Wiklund

Kandidatansvarig

0733-51 27 42 julia.wiklund@clwork.se

Marita Carlsson

Ekonomiassistent

0733-51 27 22 marita.carlsson@clwork.se

Petter Lundgren

VD/Rekryteringskonsult

0733-51 27 07 petter.lundgren@clwork.se

Pernilla Hindsberg

Konsultchef Skolbemanning

0733-51 27 33 pernilla.hindsberg@clwork.se

Julia Thorsberg

Kandidatansvarig Skolbemanning

0733-51 27 45 julia.thorsberg@clwork.se

Hitta jobb & personal

Hej, det är jag som är {{ coworker_firstname }}!
Vad kan jag hjälpa dig med?

För jobbsökande

Jag söker jobb

Då har du hittat rätt!
Lämna dina kontaktuppgifter så hör vi av
oss så fort som möjligt.

* Japp, dessa uppgifter är obligatoriska

Vilken bra idé!
Lämna dina kontaktuppgifter så hör vi av
oss så fort som möjligt.